parallax background

מתנ"ס צפת מערכת חוגים

גיל הרך (0-6)

  • שם החוגשלוחהימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • קייטנת פסח צהרון-גן מלכותניצנים / צהרונים13:00-16:00גננת וסייעת450
  • קייטנת פסח צהרון-גן הדסניצנים / צהרונים13:00-16:00גננת וסייעת450
  • קיטנת פסח צהרון-גן כינרתניצנים / צהרונים13:00-16:00גננת וסייעת450
  • מלכותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • כינרתניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • שירזניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • משוט שלוםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • נחמה חבד בנותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • תפארת חבד בניםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • לוי חבד בנותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • הארי ניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • עטרותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • תבורניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • סביוןניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • גולןניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • צופיתניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • נרקיסניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • מנחם חבד בניםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • כוכבניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • כלניתניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • רזניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • הפרחיםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • זמרת הציפוריםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • חן חבד בנותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • הדר חבד בנותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • אהבת ישראל חבד בניםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • שושנים חבד בנותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • משיח חבד בניםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • חנה חבד בנותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • איתןניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • האוצר ניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • שליחות חבד בנותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • בראשיתניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • אוהלי תורה חבד בניםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • אהרון חבד בניםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • חיה מושקא חבד בנותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • בת הריםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • פרפרים עכברהניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • הדסניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • פנינת דרורניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • אורניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • מרוםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • כליל החורשניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • אגמיםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • ניצן חנמניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • שקד חנמניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • חצב חנמניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת וסייעת500
  • ביס ממלכתי ב כיתה אניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס ממלכתי ב כיתה בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס אגמים כיתה אניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס אגמים כיתה בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס בירב כיתה אניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס בירב כיתה בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס הארי כיתה אניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס הארי כיתה בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס נועם כיתה אניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס נועם כיתה בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • חבד בנות כיתה אניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • חבד בנות כיתה בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • חבד בנים כיתה אניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • חבד בנים כיתה בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • גן מכינה חבדניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן צמח דוד בנותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן צמח דוד בניםניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן אלקבץניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן פרחי כהונהניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן גנזי המלךניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן ללמוד וללמד גלבךניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן דרך חכמה הרב דנאניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן מגן אבותניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן ישיבת צפת אריה צביניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן כלל חסידיניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן צאנזניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן גני יהודית נחמה סופרניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן שירת דבורה הרבנית זמירניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן הרבצת תורהניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן אלשייךניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן גני בת שבע דרשןניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן בית יעקב אידיש רוטנברגניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • גן חסידי מאור חיים צביה סופרניצנים / צהרונים13:45-16:00גננת סייעת500
  • ביס צמח דוד כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס אלקבץ כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס גנזי המלך כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס פרחי כהונה כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס מאור חיים כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס דרך יהודית כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס מעלות הדסה כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס בת מלך כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס אלשיך כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס חפץ חיים דרשן כיתות א-בניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500
  • ביס שירת דבורה הרבנית זמירניצנים / צהרונים13:00-16:00מורים500

ילדים (6-12)

  • שם החוגשלוחהימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • RIKIKUD ג'אז - ה-וריקיקוד16:00RIKIKUD215
  • RIKIKUD ג'אז ב-דריקיקוד16:00RIKIKUD215
  • RIKIKUD היפ הופ ב-דריקיקוד16:00RIKIKUD245
  • RIKIKUDהיפ הופ - ה-וריקיקוד16:00RIKIKUD245
  • RIKIKUDמיוחדת 3 סגנונותריקיקוד16:00RIKIKUD410
  • RIKIKUD משולבת 2 סגנונותריקיקוד16:00RIKIKUD345
  • RIKIKUD היפהופ בנות בלבדריקיקוד16:00RIKIKUD225
  • RIKIהיפהופ מתחילים ז ומעלהריקיקוד16:00RIKIKUD245
  • RIKIKUD מודרני מתחילות ז ומעלהריקיקוד16:00RIKIKUD225
  • RIKIKUD שעשועי מחול טרוםריקיקוד16:00RIKIKUD215
  • RIKIKUD יסודות המחול גן-א'ריקיקוד16:00RIKIKUD215
  • התעמלות קרקע גן פעם בשבועמתנ"ס ארזיםשלישי/חמישי 17:00רחלי כהן150
  • התעמלות קרקע גן פעמים בשבועמתנ"ס ארזיםשלישי וחמישי 17:00רחלי כהן220
  • התעמלות קרקע א-ב פעם בשבוע פעם בשבועמתנ"ס ארזיםשלישי/חמישי 17:45-18:45רחלי כהן180
  • התעמלות קרקע א-ב פעמיים בשבועמתנ"ס ארזיםשלישי וחמישי 17:45-18:45רחלי כהן250
  • בישול ואפייה ילדי יסודימתנ"ס ארזיםימי רביעי 16:30-17:45בת שבע עגיל220
  • בישול ואפייה ילדי גןמתנ"ס ארזיםימי שני 16:30-17:45בת שבע עגיל220
  • התעמלות קרקע ג-ד פעמיים בשבוע פעמיים בשבועפעמים בשבועמתנ"ס ארזיםשלישי וחמישי 16:00-17:00רחלי כהן250
  • התעמלות קרקע ג-ד פעם בשבוע פעם בשבועמתנ"ס ארזיםשלישי/חמישי 16:00-17:00רחלי כהן180
  • התעמלות קרקע ה-ו ונוער פעם בשבועמתנ"ס ארזיםשלישי/ וחמישי 18:45-19:45רחלי כהן180
  • התעמלות קרקע ה-ו ונוער פעמים בשבועמתנ"ס ארזיםשלישי וחמישי 18:45-19:45רחלי כהן250
  • בלט קלאסימתנ"ס בלוםרביעי 16:30-18:00ויקי רשטוב160
  • התעמלות קרקעמתנ"ס בלוםיום שני 17:00-19:00רחלי כהן180
  • אסטרונומיהקמפוס חדשנותראשון 1600-17:15פדריקו180
  • חשיבה יצירתיתקמפוס חדשנותשלישי 16:00-17:15מדריך180
  • יישומי מחשבקמפוס חדשנותשלישי 16:00-17:15מדריך180
  • עיצוב גרפי CANVAקמפוס חדשנותשלישי 16:00-17:15מדריך180
  • רובוטיקהקמפוס חדשנותשלישי 16:00-17:15אשר בן עטיה180
  • רובוטיקהקמפוס חדשנותראשון 16:00-17:15סימה פיניש180
  • שחמטקמפוס חדשנותראשון 16:00-17:15מדריך180
  • תלת מימדקמפוס חדשנותשלישי 16:00-17:15מדריך180
  • אדריכלותקמפוס חדשנותחמישי 16:00-17:15מדריך180
  • רכישת חוברות קורס מחונניםקמפוס חדשנותא-ה 16:30מדריך180
  • אנגלית ארזים מתחיליםמתנ"ס ארזיםיום ראשון 16:30-17:15הודיה כהן (מרום)250
  • אנגלית ארזים מתקדמיםמתנ"ס ארזיםיום ראשון 17:15-18:00הודיה כהן (מרום)250
  • אומנות גילוף בעץמתנ"ס בלוםשלישי 16:30מאיר חברון250
  • מקהלת בנים חרדימתנ"ס בלוםשלישי 18:00דב זילברמן70
  • בישול ואפיה נוף כינרתמתנ"ס נוף כנרתימי שני 17:00-18:15בת שבע עגיל220
  • נינג'ה מנוי חודשימתחם נינג'הב,ג,ה 15:00-19:00נינג'ה212.50
  • נינג'ה ב-ג פעם בשבוע יום גמתחם נינג'היום ג 16:00-16:50נינג'ה170
  • נינג'ה ב-ג פעם בשבוע יום המתחם נינג'היום ה 16:00-16:50נינג'ה170
  • נינג'ה ב-ג פעמיים בשבועמתחם נינג'הימים ג,ה 16:00-16:50נינג'ה204
  • נינגה בוגרים שלישימתחם נינג'היום ג' 16:00-17:00נינג'ה170
  • נינג'ה גן-א פעם בשבוע יום גמתחם נינג'היום ג 17:00-17:50נינג'ה170
  • נינג'ה גן-א פעם בשבוע יום המתחם נינג'היום ה 17:00-17:50נינג'ה170
  • נינג'ה גן-א פעמיים בשבועמתחם נינג'הג,ה 17:00-17:50נינג'ה204
  • נינג'ה ד-ו פעם בשבוע יום גמתחם נינג'הג 17:00-17:50נינג'ה170
  • קורס מחונניםקמפוס חדשנות שלישי 16:00קמפוס חדשנות180
  • נינג'ה ד-ו פעם בשבוע יום המתחם נינג'הה 17:00-17:50נינג'ה170
  • נינג'ה ד-ו פעמיים בשבועמתחם נינג'הג,ה 17:00-17:50נינג'ה204
  • ניניגה בוגרים פעם בשבוע חמישימתחם נינג'הה 17:00-17:50נינג'ה170
  • נינגה בוגרים פעמיים בשבועמתחם נינג'הג,ה 17:00-17:50נינג'ה204

נוער (12-18)

  • שם החוגשלוחהימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • אסטרונומיה קמפוס חדשנותראשון 17:15-18:30פדריקו180
  • רובוטיקה קמפוס חדשנותשלישי 17:15-18:30סזימה פיניש180
  • שחמט קמפוס חדשנותראשון 17:15-18:30מדריך180
  • רובוטיקה בוגריםקמפוס חדשנותשלישי 17:15-18:30אשר בן עטיה180
  • אנגלית בארזים - חטיבהמתנ"ס ארזיםיום ראשון 18:00-18:45הודיה כהן250

בוגרים (18+)

  • שם החוגשלוחהימים ושעות פעילותמדריךעלות
  • אירובי נשיםמתנ"ס בלוםיום ראשון 20:00-21:00אתי רומנו240
  • פיטנס פעמיים פברוארסטודיו להתעמלות ארזיםכל השבועמיכל פיטנס300
  • פיטנס 3 פעמים פברוארסטודיו להתעמלות ארזיםכל השבועמיכל פיטנס350
  • פילאטיס נשיםמתנ"ס בלוםמתנ"ס בלוםשלווה כהן80
  • מקהלת נשיםמתנ"ס בלוםשלישי 10:30דורית ברברמן180
  • יוגה נשיםמתנ"ס בלוםיום ראשון 10:00-11:00מורי שייבר פרץ80
  • יוגה נשים נוף כינרתמתנ"ס נוף כנרתימי שני 19:30מורי שייבר140
  • פילאטיס נשים נוף כינרתמתנ"ס נוף כנרתימי רביעי 19:30מיכל צור140
  • פילאטיס נשים נוף כינרת פעמיים בשבועמתנ"ס נוף כנרתימי ראשון ורביעי 19:30מיכל צור260

גיל הזהב

  • שם החוגשלוחהימים ושעות פעילותמדריךעלות
Call Now Button